ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ЛИГА
смешанных единоборств Украины
16 березня – свято чоловічої сили: Чернівці приймають турнір MMA PRO UKRAINE 16

Турнір зі змішаних единоборств MMA PRO UKRAINE 16 збере яскравих бійців, щоб показати високий клас спортивного поєдинку. В октагон 12 бійців з 3 країн вийдуть 16 березня. Видовищна подія відбудеться у клубі Egoist Palace. Традиційно турнір присвячено пам'яті Олега Корнєєва.

Центральний бій турніру відбудеться між Юрієм Чобукою та Садиком Рискелді з Киргизстану. Юрій – знаний буковинський боєць, його рейтинг у професійному ММА – 8 перемог, 75% з яких – дострокові, та 1 поразка. Його суперник – молодий, але досвідчений боєць змішаних єдиноборств, який не буде легкою здобиччю. На рахунку Садика у професійному ММА – 5 перемог та 1 поразка.

Низку боїв проведуть молоді українці зі всієї країни. З них буковинці особливо вболіватимуть за Юрія Чижевського, якому нещодавно присвоїли звання заслуженого майстра спорту. Він – неодноразовий переможець чемпіонатів Європи та світу з панкратіону, також має звання чемпіону України з ММА. Його рейтинг у професіональному ММА – 4 перемоги проти 1 поразки.

Організатор турніру – Професійна ліга змішаних единоборств ММА PRO UKRAINE. Ліга була заснована на початку 2015 року. Головною її метою є розвиток змішаних бойових мистецтв в Україні і просування професійних бійців на міжнародному рівні.

Отже, місце збору тих, хто любить чоловічий спорт, Egoist Palace, 16 березня. Не пропустіть!

Просмотров: 527 | Добавил: admin3