ПРОФЕССИОНАЛЬНАЯ ЛИГА
смешанных единоборств Украины
Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств MMA PRO UKRAINE 16
У рамках Міжнародного турніру зі змішаних єдиноборств MMA PRO UKRAINE 16 відбудуться професійні поєдинки українських та іноземних бійців. 
Турнір очолить двобій українця Юрія Чобуки (8-1) із Садиком Рискелді (5-1) з Киргизстану. Юрій – універсальний боєць. Незважаючи на порівняно молодий вік – 22 роки, він має за плечима чималий досвід професійних виступів, у тому числі на M1 Challenge. Серед його перемог 50% здобуті сабмішнами. Стосовно опонента українця Садика Рискелді, варто відмітити дострокові перемоги – 60% зустрічей боєць завершив переможники нокаутами, а решту – сабмішнами.

Глядачам буде цікаво спостерігати за цим поєдинком, адже у Юрія більше досвіду, а Садик має непогану техніку у стійці. Чи зможе киргизець дати відсіч чернівчанину, який набрав неймовірну ходу із 7 перемог поспіль?У легкій вазі заплановано поєдинок між Дмитром Тихонюком (2-0) та Костянтином Агаповим (2-2). Дмитро усі перемоги отримав достроково – нокаутами, а Костянтин – одноголосним рішенням суддів. Обидва бійця виступали на турнірах MMA PRO.

У рідних Чернівцях чемпіон юніорського чемпіонату світу з ММА Віктор Сафронюк (0-0) розпочне професійну кар’єру. Він зустрінеться із більш досвідченим суперником Євгеном Гобовим (2-5). Усі перемоги Євген отримав достроково – нокаутами, а от поразки були в більшості самбішном.

Також у програмі турніру – поєдинок у напівсередній вазі між Жураківським Анатолієм (1-0) та Лавруком Дмитром (0-2). Обидва бійця почали професійну кар’єру у 2017 році і зараз покладають максимум зусиль для формування позитивного рейтингу. Їхня зустріч обіцяє бути інтригуючою. Анатолій – витривалий боєць, свою єдину перемогу здобув над більш досвідченим суперником, а Дмитро, у свою чергу, спробує перервати смугу невдач і отримати жадану перемогу.

Чернівчанин Іван Георгіу (1-0) вийде в октагон із бійцем з Кривого Рогу Кирилом Чубуном (1-0). Обидва бійця одержали перемоги достроково, тому двобій має бути видовищним. Поєдинок відбудеться у напівлегкій вазі.

На турнірі заплановано ще один міжнародний поєдинок – між українцем Романом Ахремчиком (1-0) та бійцем із Киргистану Заманом Камчибековим (1-0). Наш спортсмен дебютував на MMA PRO 14 і здобув перемогу рішенням суддів. Суперник Романа виграв попередній двобій достроково – нокаутом. Зустріч двох молодих перспективних бійців обіцяє бути захоплюючою.

У напівлегкій вазі будуть битися Щепановський Андрій (0-0) та Кравченко Андрій (1-0). Щепановський – чемпіон України з граплінгу, а Кравченко дебютував у професійному ММА нещодавно і вже здобув перемогу сабмішном.

Файткард турніру обіцяє багато видовищних поєдинків. Підтримаємо наших спортсменів разом! До зустрічі 16 березня в Egoist Palace в Чернівцях. Старт турніру – о 21.00.
Просмотров: 396 | Добавил: admin3